برنامه نویسی front-end یکی از بهترین دوره هاست.
من هم با جناب مهندس عرب نژاد داشتم و هم با سرکار خانم مهندس کامران نیا، هر دو اساتید در این حوزه تسلط دارند و پیشنهاد میکنم دورشون شرکت کنید.

پکیج آموزشی فرانت اندآقای شریف نژاد

با تقدیر و تشکر شایسته از استاد فرهیخته و فرزانه سرکار خانم کامران نیا عزیز که با نکته‌های دلاویز و گفته‌های بلند، صحیفه‌های سخن را علم پرور نمود و همواره راهنما و راه گشای نگارنده در اتمام و اکمال پایان نامه بوده است.
معلما مقامت ز عرش برتر باد همیشه توسن اندیشه‌ات مظفر باد

فتوشاپخانم صالحی

با سلام یکی از دانشجوهای استاد عرب نژاد بودم بسیار با حوصله و هیچ وقت کلاسشون خسته کننده نبوده و نقطه قوتی که دارن اینه که سرکلاس بچه هارو به چالش میکشن که خیلی خوبه.

Html & Cssآقای شرفی

سلام و وقت بخیر
برای شروع حتما این دوره رو توصیه می کنم. خانم مهندس کامران نیا از پایه و خیلی اصولی آموزش میدن برای من که رشته غیر مرتبط داشتم با این حوزه کاملا گویا و مفهوم بود.

پکیج آموزشی فرانت اندآقای جلالی

اگر می خواهید از پایه طراحی سایت یاد بگیرید این دوره رو حتما شرکت کنید.
من با کمک استاد کامران نیا حدود ۱۵ سایت طراحی کردم.
با تشکر از سرکار خانم کامران نیا و مهندس عرب نژاد.

پکیج آموزشی فرانت اندآقای علیزاده

برای شروع طراحی سایت یکی از بهترین دوره ها موجود هست و برای ورود به بازار کار مقدمه ی بسیار خوبی بود. من این دوره شرکت کردم و راضی هستم.

پکیج آموزشی فرانت اندآقای میلان تاش

با سلام جناب آقای عرب نژاد استادی بسیار با اخلاق و کاربلد هستن بسیار خوشحالم که در خدمت ایشون بودم.

پکیج آموزشی فرانت اندخانم کسرایی

با درود و تشکر فراوان از خانم مهندس کامران نیای عزیزو گرامی استاد ارجمند ممنونم از شما ک اونقدر باصبر وحوصله کامل تمام فوت و فن های فتوشاپ را به بهترین روش ممکن ب تک تک بچه های کلاس آموزش دادین …🙏ما با رشته های مختلف وارد کلاس فتوشاپ ایشون شدیم اما خانم مهندس به روشی آموزش دادند ک تمام ما برای بازار کار آماده شدیم.

فتوشاپخانم غفوری

تقریبا ۹ دوره از کلاس های برنامه نویسی ، طراحی سایت و گرافیک استاد کامران نیا رو شرکت کردم و دوسال کنارم بودن و الان هم وارد بازار کار شدم.
ایشون علاوه بر بار علمی بالا از نظر اخلاق و مسئولیت واقعا یکی از بهترین ها هستن‌.
طراحی سایت و زبان برنامه نویسی رو خیلی راحت و با زبانی دوستانه آموزش میدن.

پکیج آموزشی فرانت اند و بک اندخانم شوکتی

با سلام نوریان هستم آقای مهندس عرب نژاد با بیان شفاف و آموزشی آسان برنامه نویسی صفحات وب رو آموزش میدهند و یادگیری این مهارت رو لذت بخش میکنن. ممنون بابت آموزش خوبتون .

Html & Cssآقای نوریان